O nás

Pouze přírodní suroviny

   Rádi se věnujeme kultuře jídla a jsme průkopníci našeho druhu. Nepoužíváme přísady, zlepšovače a konzervační látky. Současně je značná část výroby tradičně vyráběna ručně, od tvarování chleba až po zdobení dezertů. Obětujeme čas skladování: chléb a pečení jsou skladovány po dobu až 12 hodin a cukrářské výrobky do 48 hodin. Používáme jenom prvotřídní mouku. Přinášíme nejlepší suroviny - abychom teď a tady vyrobili pro Vás ty nejlepší pochoutky. Ujistěte se, že máte 100% kvalitu. Možná je to naše tajemství kvality.

Tradiční recepty

Připojujeme tradice s moderními technologiemi.Neustále experimentujeme a shromažďujeme nejlepší recepty všech dob, abychom vás překvapovali a překvapovali!

Náš tým

Vůně čerstvého chleba, bagety a váš spokojený úsměv nás dělá šťastnými. Náš tým zaměstnává profesionály, kteří jsou spojeni láskou k jejich práci. Dokázali jsme, že povolání pekaře, kuchaře a cukráře je řemeslo pro celou dobu. Jsme mladí, ale současně si vážíme a respektujeme tradice. Zavádíme inovace, ale současně zachováváme tradiční výrobní procesy. Víme všechno o chlebu a rádi s vámi sdílíme naše znalosti.

Dobrý chléba nebude lhát. Řekne vám všechno o kvalitě, přísadách a přípravě. Být pekařem znamená vytvořit malý zázrak: kombinovat vodu, sůl a mouku tak, aby zněla symfonie chuti.

Nahoru