KAVÁRNA PRAHA

Altajská 4, Praha 10 - Vršovice 

 

 

Nově jsme pro Vás otevřeli kavárnu v pražských Vršovicích

Smart Caffé je místo, které fascinuje svou báječnou atmosférou, čerstvě mletou kávou, vynikajícími dezerty a světlými interiéry po dlouhou dobu, o nichž je třeba zmínit v teplých a jemných vzpomínkách. Každý návštěvník je pro nás výjimečný, nejedná se pouze o zákazníky, pro které připravujeme, ale upřímné a vždy vítané hosty. Naším cílem je vytvořit útulnost a nezapomínáme ani na vysoké cukrážské standardy a současné světové trendy.

V našem sortimentu je celá řada dortů, mousu, plněních croissantu a ciabatt a mnohem více, dokonce i ten, kdo nemá moc sladkostí, nebude schopen odmítnout malý dezert se skutečně dobrým čajem. 

 Snídaně

Milujete snídaně, ale když přijdete do kavárny s úderem 11. hodiny, vaše vysněná omeleta mizí v nedohlednu? Ať už ráno spěcháte do kanceláře, nebo se vám naopak lépe pracuje v noci a dopoledne máte půlnoc, nemusíte věšet hlavu. Připravime Vám královskou snídani po celý den.Neustále experimentujeme a shromažďujeme mnoho receptů z celého světa, abychom vždy milovali naše milované hosty. Kvalita výrobků je testována časem a stovkou spokojených úsměvů.

Pospícháte !!! to není vůbec žádná překážka, rádi zabalíme vaše koláče a dorty nebo čerstvé saláty do krabic, abyste si je mohli vychutnat doma nebo je dát přátelům nebo blízkým. Nejchutnější káva v Praze vám dá neuvěřitelnou podporu energie a okamžitě zničí všechny projevy ospalosti, únavy nebo apatie. Skutečná černá káva také zpomaluje proces stárnutí a stimuluje srdce. Naši stálí hosté jsou vždy mladí a zdraví!

Žádná oslava neběží bez sladkostí, proto vám doporučujeme objednat speciální dort, zejména pro vaši oslavu. Naši profesionální cukráři snadno splní všechny vaše potřeby, jakýkoli tvar a barvu, touha hosta po nás je zákon.

Skutečnou vášní pro cukrářský průmysl je to, co nás dělá zvláštním. Všechny dezerty vyrábíme sami a pouze s nejčerstvějšími ingrediencemi, nepoužíváme přísady ani konzervační látky. Naučte své děti kvalitní a skutečné chuti a velmi brzy na požadované pizzy a hamburgery zapomenete a jejich domácí sladkosti budou nahrazeny vynikajícími a vynikajícími domácími sladkostmi.

Navštivte nás ještě dnes, vítejte!

Těšíme se na vás…

Nahoru